ALÇI DUVAR VE ALÇIPAN İŞLERİNDE BÜYÜYEN MARKA

Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova bölgesinde alçı duvar, saten alçı, alçıpan, duvar alçısı, kartonpiyer yapan firmalar, inşaat firmaları ve ustaları olarak büyüyen marka Zorerler Yapı A.Ş. Yapılarda duvar dekorasyon çeşitleri, yaşadığımız mekânın görünüşünü, havasını, tarzını, değiştiren yapı dekorasyonunun en önemli unsurlarından birisidir. Evde kullanılan eşya, mobilya aksesuarlar ve ışıklandırma ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Ufak tefek değişiklikler, dokunuşlar bile yaşadığımız mekanları daha zevkli, estetik ve kullanışlı bir hale getirebilir. Duvar dekorasyonu evlerin haricinde ofis, işyeri, restoran gibi mekanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

DUVAR ALÇI

Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova bölgesinde alçı duvar, alçıpan, duvar alçısı, saten alçı, kartonpiyer yapan firmalar, inşaat firmaları ve ustaları olarak büyüyen marka Zorerler Yapı A.Ş.  Geçmişte duvarlarda kullanılmayan alçı uygulamaları, günümüzde modern çizginin vazgeçilmezi olmuştur. Eskiden pürüzlü ve dengesiz bir duvar görüntüsü mevcutken, alçı uygulamaları ile adeta berrak duvarlara sahip olabiliyoruz. Üzerine sürülen boyanın güzelliği, ortama sağladığı temizlik hissi alçı dekorasyonun en önemli artılarıdır. Duvar Alçı uygulaması ile duvarlarınıza istediğiniz her tür deseni, şekli ve tasarımı uygulayabilirsiniz. Sizlere Duvar Alçı alanında sunduğumuz stil, tarz, modern ve tasarım fikirlerimizi görmek için bekleriz.

Duvara Alçı sıvanın en büyük özelliği tamamen pürüzsüz bir yüzey elde edilebilmesidir. Bu yüzeyin üzerine rahatlıkla plastik, saten, silikonlu veya sentetik boya uygulanabilir. Alçı nefes alan bir malzemedir, mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırabilir ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilir.

Firmamız Duvar Alçı ve alçı dekorasyon uygulamalarında ekonomik ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ile düşündüğünüzün ötesinde bir kaliteye sahip olmak size bir telefon kadar uzak. Bizi arayın, yenilikçi, kaliteli ve modern tasarımlarımızla tanışın.

ALÇIPAN

Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova bölgesinde alçı duvar, alçıpan, duvar alçısı, kartonpiyer yapan firmalar, inşaat firmaları ve ustaları olarak büyüyen marka Zorerler Yapı A.Ş.  Tüm Alçı Dekorasyon modelleri ile birbirinden şık farklı modern modeller yaratabilirsiniz. Evlerinizin tavanlarını farklı bir hava yaratmak için Asma tavan yaptırıp spot ışıkları kullanarak modern avizeler ile donatarak tavanlarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Son yıllarda her evde iş yerinde kullanılan ve modern bir görünümü olan Alçıpan modellerini Sizler İçin kusursuz bir şekilde uyguluyoruz.

Ev, ofis ve işyeri alçıpan bölme duvar, alçıpan asma tavan, led tavan, ışık bandı, nişli duvar-tv ünitesi, mantolama, sütun ve kemer hizmetlerini ustalıkla yerine getiriyoruz. İstediğiniz modelde alçıpan işlerinizi hızlı şekilde teslim ediyoruz. Firmamız Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Çeşme, Narlıdere, Balçova ve çevresine daha hızlı hizmet verebilmektedir.

Her yeni dokunuşun hayatınıza değer katması dileğiyle…

Alçı Duvar, Saten Alçı Alçı Dekorasyon ve Alçıpana dair her şeyi firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

× WhatsApp