ZORERLER YAPI A.Ş.

Zorerler Yapı A.Ş. kurulduğu günden bugüne kadar, ürün ve hizmet kalitesinde en üst seviyeyi gözeten anlayışıyla inşaat sektöründe örnek şirketler arasındaki yerini almıştır. Yıllardır seçkin bir müşteri portföyü oluşturan şirketimiz, müşteri odaklı yaklaşımı, teknolojik gelişmeler ve modern tasarımları takip ederek projelerine yansıtmış, sürekli geliştirilebilen bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.
Yapı malzemeleri satışı konusunda da, bünyesinde Türkiye’nin bir çok lider markasını barındıran, ekonomik çözümler sunan, satış sonrası desteği ve yansıttığı güven ile perakende satış hizmeti sunmaktadır. Sürekli gelişmeyi ve müşterilerimizin değişen gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak amacıyla sürekli kendimizi yeniliyor ve inşaat sektörüne değer katan şirketler arasında olmaya devam ediyoruz.
Şirketimizi zamanın kıymetini bilen hizmet anlayışı ile, sektörde en çok yaşanan sorunlar arasında bilinen ”zamanında teslimat” garantisi ile hizmet sunmakta, oluşturduğu müşteri portföyünden bu konuda tam not almaktadır. Proje sonrası çözüm odaklı hizmetimizle yeni sorunlar değil; kalıcı dostlukların temelini atıyoruz.
Vizyonumuz ;
Ülkemizde en iyi üretim, tasarım ve hizmeti sağlayan şirket olmak ve aynı hedef doğrultusunda dünyada daha geniş kitleye ulaşarak, ülkemizi temsil eden markalar arasında yer almak.
Misyonumuz ;
Hedeflerimize ulaşma yolunda, tecrübe ve gelişen teknolojileri kullanıp, şirketimizdeki kalite anlayışını, şeffaflığı, tüm iş ve çözüm ortaklarımıza değer katacak yönetim şekli sunmak.
× WhatsApp