HİZMETLERİMİZ;

İzmir Urla Çeşme Güzelbahçe Komple Tadilat İnşaat İşleri Yapan Firmalar

İzmir Urla Çeşme Güzelbahçe Komple Tadilat İnşaat işleri yapan firmalar arasında lider marka olmaya devam eden Zorerler Yapı A.Ş., Urla, Güzelbahçe, Narlıdere, Çeşme, Seferihisar, Ürkmez, Gümüldür, Özdere, Karaburun, Mordoğan, Narlıbahçe, Balçova, Zeytinalanı, Yelki bölgesinde, Yapı İnşaat, kat karşılığı inşaat, arsa karşılığı inşaat, cephe kaplama, iç ve dış dekorasyon, iç ve dış kapı, pencere, pvc yapılar, Amerikan yapılar, Amerikan çatı tasarımı,  çatı yapımı ve onarım, dış cephe izolasyonu, mutfak tasarımı, banyo tasarım ve tadilat, çevre ve peyzaj düzenleme, inşaat ve yapı malzemeleri toptan ve perakende satışları alanında hizmet vermektedir.

Aşağıda yer alan hizmetlerimizi sunarken, bütün sorumluluğu üzerimize alıp, şık, konforlu, yaşanabilir ve yapılarınıza değer katan çözümler üretiyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize, zamanında teslimat politikamızla, minimum çalışma süresiyle hizmet sunmaktayız. Değerlerinizi değerlerimizdir…ÇALIŞMA SÜRECİMİZ;

Yapılarınızın tüm tadilat hizmetleri veya sıfırdan inşaat hizmetleri, kat veya arsa karşılığı inşaat hizmetleri için bizlere 0 532 318 38 13 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. Daha sonra size uygun olan zaman diliminde projenizin yapımı ve tasarımı konusunda görüşme sağlıyoruz. İlk olarak sizi dinliyoruz; hayalinizdeki tasarımı yazıya döküyor ve sizin için en kaliteli ve en ekonomik çözümü buluyoruz. Amacımız en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmak. Daha sonra çalışma süresini belirliyor ve tam zamanında projelerimizi teslim ediyoruz. Proje sonrası da yaptığımız için arkasında duruyoruz. Geriye sorun değil; ömürlük dostluklar bırakıyoruz.

YAPI & İNŞAAT

Yaşam alanınız olan ev ve iş yerinizin sıfırdan yapımı, taban, tavan, duvar ve özel kullanım alanlarının tadilatı, tasarım ve uygulamalarında, arsalarınızda kat karşılığı sıfırdan inşaatta çözüm noktanız Zorerler Yapı…

CEPHE KAPLAMA

Yapılarınıza değer katan, estetik, özel yalıtım sağlayan, sağlıklı ve yaz kış konforlu bir yaşam sunan cephe kaplamalarını, ekonomik, kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimizle sunuyoruz…

DEKORASYON

İzmir Urla Çeşme Güzelbahçe Komple Tadilat İnşaat işleri yapan firmalar olarak, mimari yapınızın ve tarzınızın ön planda tutulduğu dekorasyon hizmetimizde, iç ve dış boya, alçı, kartonpiyer, duvar kağıdı ve özel tasarım uygulamalarında da hizmetinizdeyiz.

ÇATI ONARIM

Amerikan Shingle, kiremit ve özel çatı malzemelerimizle yaşam alanınızı ”Güvenli Çatı”mızın altına alıyoruz. Tarzınıza ve mimari yapınıza uygun, hızlı ve ekonomik çözümler.

İZOLASYON

Sprey Poliüretan izolasyon, polyester, çatı izolasyonu gibi uygulamalarla, izolasyon gereken alanlarda ekonomik ve konforlu çözümler üretiyor, yaz kış rahatlık sunuyoruz.

MUTFAK TASARIM

Şüphesiz bayanların evde en çok zaman geçirdiği alandır mutfak. Bunu göz önünde bulundurup, kullanımı kolay, estetik, dayanıklı ve ekonomik mutfak dolabı, mutfak ürünlerinde özel tasarımlar sunuyoruz. Üstelik, kişiye özel.

BANYO TASARIM

Banyolarda özel tasarım ve uygulama, tadilat, değişim ve dizayn işlemlerinde, önemli faktörler olan aydınlatma ve havalandırma sistemleriyle ferah bir kullanım alanı sağlıyoruz.

ÇEVRE VE PEYZAJ

Yapılarınızın dış bahçe peyzaj uygulamaları ve mobilyaları, özel kullanım alanları gibi değer katan tüm estetik ve ekonomik çözümlerle de yanınızdayız.

YAPI MALZEMELERİ

İnşaat ve tadilat sürecinde ihtiyacınız olan tüm malzemelerin satış ve tedarik hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Toptan ve perakende, uygun fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.

SU TESİSATI VE KANALİZASYON DÖŞEME

Su Tesisatı, insanların yaşam standartları açısından, yaşam alanı olan yapılara gerekli suyun temin edilmesi, yumuşatılması, basınçlandırılması, depolanması ve dağıtımı için tüm aşamalarda hizmetinizdeyiz. Yeni inşaatlarınız için komple Kanalizasyon Döşeme veya mevcut binalar için kanalizasyon yenileme hizmetleri veriyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişim kurun.

× WhatsApp