ÇATI ONARIM VE İZOLASYON TALEPLERİNİZDE ÇÖZÜM NOKTASI

Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova bölgesinde  çatı onarım ve izolasyon yapan firmalar. Çatı Onarım ve İzolasyon taleplerinde müşterilerimize ve diğer tüm talep sahiplerine tek ve güvenilir çözüm noktası olarak hizmet vermek için tüm gayretimiz ile çalışıyoruz. Sunduğumuz Çatı Onarım ve İzolasyon hizmetlerimizde garantili hizmet, kaliteli malzeme ve işçilik, zamanında teslimat ve devamında sürekli ulaşılabilir olmayı ilke edindik.

ÇATI ONARIM

Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova bölgesinde  çatı onarım ve izolasyon yapan firmalar. Yaşadığımız alanlarda çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Yapıyı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgâr) korur. En üst eleman çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması kısımlarından oluşmaktadır. Çatı Onarım işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli, eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdır.

Çatılardan ısı geçişi ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi hem biyolojik konforu olumsuz etkilemekte hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar için son derece önemli olan çatıların bakım ve onarımı için gereken hassasiyet gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir.

Çatı Onarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Çatı onarım uygulamalarında kullanılan malzemeler CE belgeli, eğer yoksa TSE belgeli olmalıdır.
  2. Çatı Onarım işlerinde kullanılacak yalıtım ya da kaplama malzemeleri, proje veya detaya göre kullanılmalı eğer detay yok ise malzeme üreticilerinin teknik kılavuz ve broşürlerde tavsiye ettiği şekilde uygulanmalıdır.
  3. Çatı Onarımı uygulamasında çalışan personel kişisel koruyucu donanımlarını kullanmalı, malzeme ve yangın güvenliği sağlanmalıdır.

İZOLASYON

Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova bölgesinde  çatı onarım ve izolasyon yapan firmalar . Yapı/İnşaat sektöründe her geçen gün önemi giderek artan izolasyon alanında firma sayısı sürekli artmaktadır. Ancak İnşaat/yapı izolasyonlarında iyi araştırılmadan tercih edilen yanlış firmalar bu alanda sorunlara neden olmaktadır. Bu sorunların ana nedenleri kullanılan malzemenin kalitesizliği, tecrübesiz ve kalitesiz işçilik olduğunu görmekteyiz.

Firmamız, hizmet verdiği dış cephe ve iç cephe duvar izolasyonunda her koşulda kaliteyi önde tutan tecrübeli ve kaliteli işçilik ortaya çıkaran ekipleriyle adından söz ettirmektedir. İzolasyon faaliyetlerimizde her aşamada, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizle hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken de size özel fiyat politikası ve uygun vadeler sunmaktayız.

× WhatsApp