Urla, Seferihisar, Çeşme, Narlıdere, Balçova’da Su Tesisatı ve Kanalizasyon Döşemesi Yapan Firmalar.

Urla, Seferihisar, Çeşme, Balçova, Narlıdere bölgesinde, su tesisatı ve kanalizasyon döşemesi yapan firmalar aramasında yazımıza ulaştınız. Öncelikle su tesisatı hizmetimiz hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz. Bu konuda dilerseniz haberimizin yanı sıra ilgili Su Tesisatı ve Kanalizasyon Döşeme Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız faaliyet alanlarından Urla, Seferihisar, Su Tesisatı ve Kanalizasyon Döşeme işlerimizde velinimetimiz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli malzeme kullanımı, kaliteli işçilik, hızlı ve zamanında teslimat ve her müşteriye uygun fiyat ve ödeme planlarımızla hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

SU TESİSATI

Su Tesisatı, insanların yaşam standartları açısından, yaşam alanı olan yapılara gerekli suyun temin edilmesi, yumuşatılması, basınçlandırılması, depolanması ve dağıtımı için çekilen tesisattır.

SU TESİSATI ÇEŞİTLERİ:

1-) Temiz Su Tesisatı:

Yaşam alanlarında suyu, kullanma yerlerine kadar ileten boru ağına Temiz Su Tesisatı denir. Bu tesisat, iki bölüme ayrılır:

  1. Besleme Borusu (Dış Temiz Su Tesisatı): Yapılarda boru hattının döşenmesinde şehir su borusu ile binada sayaç arasında kalan kısma besleme borusu denir.
  2. İç Temiz Su Tesisatı: Temiz suyu yapının katlarına dağıtan kolonlar ile kolonlardaki suyu kullanma yerlerine götüren bağlantı borularından oluşur.

 2-) Pis Su Tesisatı:

Yaşam Alanları dışında kalan çatı, avlu, dam, balkon gibi yüzeylere düşen yağmur suyu dâhil çeşitli sarf yerlerinden gelen atık suları, pislikleri şehir kanalizasyonuna veya çürütme tesislerine ileten boru ağına Pis Su Tesisatı denir.

Pis su tesisatı, uygulandığı yer bakımından iki kısma ayrılır:

  1. Dış Pis Su Tesisatı: Yapıların 1,0 – 1,5 m dışından başlayıp şehir kanalizasyonunda ya da özel temizleme çürütme tesisinde son bulan boru bölümüne Dış Pis Su Tesisatı denir.
  2. İç Pis Su Tesisatı: Su kullanma yerlerinden gelen kirli suları yapıların 1,0 – 1,5 m dışına kadar taşıyan tesisata İç Pis Su Tesisatı denir.

KANALİZASYON DÖŞEME

Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova ve Seferihisar bölgesinde kanalizasyon döşeme işi yapan inşaat firmaları arasında güvenilir bir marka olarak hizmetinizdeyiz. Su tesisatı ve Kanalizasyon Döşeme Hizmetleri sayfamızda da geniş bilgiye yer verdik. Firmamız kanalizasyon döşeme hizmetleri vermektedir. Yeni inşaatlarınız için komple Kanalizasyon Döşeme veya mevcut binalar için kanalizasyon yenileme hizmetleri veriyoruz. Kaliteli ve belediye mevzuatlarına uygun Kanalizasyon Döşeme hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Firmamız Kanalizasyon Döşeme hizmetinde öncelikle boruların döşenmesini sağlayacaktır. Daha sonra kanal hattının kullanılacak boruyla izolasyonu tamamlanır. Son aşamada ise dolgu malzemesi kullanılarak kapama işlemi yapılır. Betonların atılmasıyla beraber artık Kanalizasyon Döşeme hizmeti sona ermiş olur.

Firmamız Kanalizasyon Döşeme hizmeti sunumunda birçok referansa sahip olmakla birlikte hizmetlerini kurumsal kimlikle sunmayı sürdürmektedir. Faaliyetlerimizde kullanılacak boruların kalitesi, profesyonel çalışanlarımız sayesinde sorunsuz bir süreci siz müşterilerimize sunmaktan gururluyuz. Kanalizasyon döşeme işlemi yapılırken kullandığımız araç ve malzemelerin tamamı kalitelidir. Siz müşterilerimize Kanalizasyon döşeme hizmetlerini sunarken en uygun fiyat garantisi de sunmaya devam ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz. İletişim sayfamıza ulaşmak için TIKLAYINIZ

× WhatsApp