Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Seferihisar Banyo, Duşakabin, Fayans işlerinde lider konumda olan şirketimiz; Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova banyo dolabı, duşakabin, banyo küveti, komple banyo tasarımı, banyo fayansı, banyo havuzu satan ve yapan inşaat firmaları ve nalburlar arasında kalitesi ve güveniyle, bünyesinde barındırdığı Türkiye’nin en önemli markalarıyla Zorerler Yapı A.Ş. banyo tasarımlarında da sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca mevcut banyoların tadilatı ve tasarımı da yapılmaktadır. Bünyemizdeki banyo tasarımları günümüz teknolojisini ve içinde bulunduğumuz yılların modellerini barındırmaktadır. Gelişen modelleri yakından takip eden markamız, sürekli kendini güncelleyen bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

BANYO DOLABI DUŞAKABİN VE FAYANS SEÇİMLERİ

İç mekanların atmosferini kişiye ve tarza uygun olarak tasarlayan şirketimiz, başlangıçtan bitişe kadar sizin fikirlerinize ve tarzınıza sadık kalmaktadır. Banyo tasarımı seçilirken öncelikle projelendirme aşaması tamamlanır ve renk seçimi yapılır. Ardından kullanılacak renge uygun banyo dolabı tasarımı, fayanslar seçilir ve duşakabin yada küvet tasarımı ele alınır. Banyonun bir bütünlük içinde göze hitap etmesi sağlanırken uzun yıllar dayanıklı olması için işlemler büyük ustalık ve titizlikle sağlanır. Kısaca her aşamada fikriniz ve tarzınıza değer verilmektedir.

BANYO YAPIMINDA HAVALANDIRMA SİSTEMİ VE TADİLAT

Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova banyo dolabı, duşakabin, banyo küveti, komple banyo tasarımı, banyo fayansı, banyo havuzu satan ve yapan inşaat firmaları ve nalburlar aramasının ardından geldiğiniz bu sayfada banyo yapımında havalandırma sisteminin öneminden bahsedelim. Banyo tasarımında en önemli olan havalandırma sistemidir. mevcut malzemelere zarar vermemesi ve sağlığınız açısından havalandırma sistemi özenle hazırlanır. Bu hem sağlığınızı koruyacak, hem de kullanılan malzemelerin ömrünü uzatacaktır. Havalandırma sisteminde inşaat yapınıza uygun sistemler uygulanır. Bu sistemin tam çalışmasına ve arıza yapmamasına destek olur. Yapınızda buna uygun bir sistem yoksa, yine pratik ve ekonomik çözümlerle havalandırma sistemi yapımı tarafımızca sağlanır. Bu sistem ekonomik fiyatlarla sizlere sunulur. Banyo tasarımı yapan ustalarımız projeye sadık kalıp sizin hayalinizdeki banyo tasarım projesini uygularken, sürekli fikrinizi alır ve tam memnuniyet sağlayacak projeyi tamamlar.

BANYO YAPIMINDA SATIŞ SONRASI DESTEK

Proje sonrası desteğimizde devam etmektedir. Yaşanacak aksilikler en kısa sürede giderilir ve memnuniyetin kalıcı olması sağlanır. Zorerler Yapı A.Ş. yaptığı her projenin arkasında duran ve memnuniyet ilkesini önceliği olarak benimseyen lider inşaat ve yapı malzemeleri markasıdır. Lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz ve hizmetlerimizden yararlanınız.

× WhatsApp