CEPHE KAPLAMA, İÇ DEKORASYON VE FAYANS YAPIMI FAALİYETLERİMİZ

Firmamız faaliyet alanlarından Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova iç dekorasyon, Cephe Kaplama, İç Dekorasyon ve Fayans Yapımı işlerimizde velinimetimiz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli malzeme kullanımı, kaliteli işçilik, hızlı ve zamanında teslimat ve her müşteriye uygun fiyat ve ödeme planlarımızla hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

CEPHE KAPLAMA

Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova iç dekorasyon, Cephe Kaplama faaliyetlerimiz yapılara zarar veren yağmur, rüzgâr, kar, güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sağlamak, estetik olarak yapının mimari tarzını tamamlamak amacıyla uygulanmaktadır. Cephe kaplama uygulaması ses iletimini en aza indirir, ısı ve su yalıtımı sağlar ve yapının ömrünü de uzatır. Bu konu hakkında Cephe Kaplama, İç Dekorasyon ve Fayans Hizmetleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Cephe Kaplama malzemeleri tarafımızca binanın tasarım ve estetik görünümüne uygun olarak seçilir ve yapılara uygulanır. Ülkemizde genellikle ahşap, prekast, American Siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit, granit, alüminyum, doğal taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır. Müşterilerimizin tercihlerine göre istenilen Cephe Kaplama Malzemeleri seçimi yapılarak faaliyetlere başlanmaktadır. Ayrıca Cephe yani dış kaplamanın yanında yapılarınızın iç kısımlarında da profesyonel çözümler sunmaktayız. Bunlardan bazıları İç dekorasyon ve fayans yapımıdır. Bu konuda da sizlere bilgiler sunmak isteriz.

İÇ DEKORASYON

Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova iç dekorasyon yapımı. Yaşamak veya çalışmak amaçlı alanlarda işlevsellik kadar görsellik de önemlidir. Konutlar, ofisler, kafe ve restoranlar, mağazalar, oteller ergonomik projelerle yapılmış olsa da bu alanları göze hoş getirecek, estetik kılacak olan iç dekorasyon uygulamalarıdır. Bu havayı yaratmak ise tahmin edilenden daha zor olabildiğinden günümüzde yaşanılan veya çalışılan alanların estetik kazanması için profesyonel destekler alınmaktadır.

Firmamız İç dekorasyon modellerini belirlerken alanın geneli için bir tema ya da bir tarz belirler ardından alanın dekorasyonunu bunu baz alarak yapmaktadır. Böylelikle iç dekorasyon çok daha kolay, kullanışlı ve pratik olmaktadır.

İç dekorasyon uygulamaları sürekli yenilenmekte ve yeni fikirler/tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Firmamız bu alandaki yenilikleri kaçırmayarak ve kendi fikirlerimizi de katarak farklı ve memnuniyet garantili uygulamalar hazırlamaktadır. Firmamız İç Dekorasyon faaliyetlerinde dünya standartlarını yakalamıştır.

FAYANS YAPIMI

Firmamız faaliyet alanlarından Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova iç dekorasyon, Cephe Kaplama, İç Dekorasyon ve Fayans Yapımı, Yapı inşaatlarında, zemin uygulamaları çoğu zaman üzerinde çok düşünülen bir konudur. Çok farklı ve değişik türde malzeme vardır. Ancak en uygun zemin döşemesini seçmek kolay değildir. Burada faaliyet alanlarımızdan fayans yapımı üzerinde duracağız.

Fayans Yapımı faaliyetinde, zemine fayans döşeme yapmak için tek tek fayanslar kullanılır. Böylece sağlam ve uzun ömürlü bir zemin oluşturulur. Bunun için sıvadan faydalanılır. Fayanslar daha soğuk bir görünüme sahip olmasına karşın eşsiz bir dekor oluşturmak için mükemmeldir.

Fayans Yapımı faaliyetlerimizde iş akışımız aşağıdaki gibidir;
  1. Fayans Seçimi
  2. Ölçü Alma
  3. Altyapı Hazırlığı
  4. Doğru Alet Edevat Seçimi
  5. Fayansları Yapıştırma
  6. Derz
  7. Cilalama
× WhatsApp